16.6.2009 Kategorie Ostatní

 Webové stránky  odchovánků Airinky a Artieho 

 kora.JPG

Pro návštěvníky našich stránek :Nemějte obavy  “ pes u nás nezdechl… „

  Ba naopak. Užíváme si léta, sluníčka u vody, návštěv přátel a  připravujeme se s Korčou na zkoušky.  Bohužel na Mem. Schüllera jsme byly přijaty jen jako náhradníci, tak jsme si vymyslely jiné zkoušky pro změnu v Čechách.  V  září míříme do Buchlovic, kde proběhne Oblastní výstava psů, na které se představí štěňátka z našeho vrhu A, na kterou Vás srdečně zveme. Musím pochválit majitele štěňátek, jak vzorně o ně pečují a věnují jim svůj čas. Děkuji jim za zprávičky a fotečky, které posílají.

Další novinkou bude info o ženichovi pro Korču, kterého sledujeme na zkouškovém poli a které přidám  na podzim tohoto roku ;o)

Prozatím přejeme všem pohodové a sluníčkem prosluněné léto

szvp_celakovice_067.jpg  Tak jsem se nechala „vyhecovat“ Luckou s Dastíkem a vyjela s Korou bez příprav na Speciální zkoušky vodní práce, které pořádal OMS Praha – východ. Místem činu byly Čelákovice a datum byl víc než magický 13.6.  Zkoušky probíhaly ve velmi přátelském duchu mezi vůdci, rozhodčí byli přísní a nikomu nic neodpustuli. Naše celkové skore byla 2 z nahánění v rákosí, protože Korča si právě vybrala tuhle disciplínu kterou jsme začínaly a pěkně ji odflákla, následovala sada 4 a pak 3 z klidu na stanovišti, kde jsem šla na jistotu, protože Kora po prošlé honové sezóně zapomíná na poslušnost a vyráží pro aport.

p6160613.JPG   Celkový součet 88 bodů a I. cena. Je co dolaďovat, ale nakonec jsem Lucce poděkovala, že nás na zkoušky vzala sebou. Dastymu I. cena utekla o malý fous, když o 1 bod spadl do II. ceny. Fotky ze zkoušek naleznete  tady 

Teďky se vrhneme s výcvikem na Lesní zkoušky. Dnes jsme využily příležitosti, když mi kamarádi přivezli čerstvě zadávené lišče z nory. Kora první aport ověřila a pěkně přinesla.

p6160614.JPG  p6160616.JPG

Při páteční cestě do Prahy jsme si s Arnym zajeli do Kolína, kde Arny našel  bezva rodinu. První seznámení s Barčou, Luckou a její maminkou bylo moc příjemné a bylo vidět, že se Arny bude mít s holkama moc dobře. Arnyho přišel přivítat i jeho bráška Artie, který se už v Kolíně zabydlel. Arnyho trochu poškládlil a pak nám ukázal co umí za psí kousky a jak umí hezky paničku poslouchat.  Jana s Artíkem mi udělaly velkou radost, že se přišli na nás podívat. Budu se těšit na nová shledání :o)

p6120611.JPG