Plánovaná

Plánovaná

Vrh „S“  nar. 24.květen 2024

odběr v půlce července 2024

Přijímáme rezervace na pejska !

Matka: Feketicsi Vadász Napsugar (import Srbsko)

Otec: Charlie Bertoni Prague (chovný pes Slovensko)

V případě zájmu mne můžete kontaktovat na e-mail pavlamicu@seznam.cz

DSC_0709

 Informace pro budoucí zájemce o štěňátko :

Jsme malá rodinná chovatelská stanice se seriózním přístupem, a proto i my očekáváme seriózní přístup zájemců o naše štěňátka a na dotazy jedné věty „kolik je cena“ neodpovídáme.  Pořizovací cena štěňátka, které se může dožít v průměru 12-15 let,  s tím, co Vás bude stát za celý život, je  zanedbatelná.  Proto zvažte, jestli máte možnosti a schopnosti se o takové štěňátko postarat a zajistit mu vše potřebné. Myšleno krmení, veterinární péči, výcvikové pomůcky, vyžití. Orientačně se cena v České republice za štěňátko v plemeni pohybuje  cca 20.000,-Kč – 30.000,-Kč.

Cena štěňátek vždy souvisí s výsledky výstav, počtem zkoušek, a výsledky zdravotních výsledků obou rodičů.  Chováme na zdravých jedincích, kteří se pyšní tituly několika zkoušek a množstvím výstav, proto u nás to nejlevnější štěňátko nehledejte. 

 No a pokud jste se dostali až k těmto řádkům, napište nebo zavolejte, rádi Vám zodpovíme další dotazy. Neváhejte se rozepsat o tom co Vás vede k pořízení štěňátka maďarského ohaře,  jaké plánujete se štěňátkem aktivity, protože maďárci jsou aktivní plemeno. Zda máte zkušenosti s pejskem a do jakého prostředí by štěňátko v budoucnu přišlo. Prodejem štěňátka to u nás nekončí, naopak začíná.  Nabízíme rozsáhlý chovatelský servis spočívající v pomoci s výcvikem, zkouškami, přípravou na výstavu, hlídáním odchovánků v případě dovolených, sdílení Vašich radostí i starostí a v neposlední řadě osobním setkáváním i s dalšími majiteli našich odchovů. 

DSC_1666

přátelské setkání odchovánků Tajemství červen 2014

Bydlíme na Moravě v obci  Boršice,  okr. Uherské Hradiště, Zlínský kraj.


Kontakt :

Pavla Latinová Mičulková, tel. 774 047 478

pavlamicu@seznam.cz