Z výstavních kruhů..

Z výstavních kruhů..

2.10.2013 Kategorie Ostatní, Výstavy

Jak jsem slíbila přicházím tentokrát s novinkama z výstavních kruhů.

10.8.2013 se konala v Zákupech u České Lípy Speciální klubová výstava KCHHMO na které nás úspěšně prezentovali hned tři odchovánci  Draga, Dex a Crazy. Maďarské ohaře zde posuzovali  rozhodčí Jaroslav Havlát (CZ), Ing. Vlasák (CZ).

dsc_1864.jpg  CRAZY Tajemství Karpat  byl přihlášen do třídy vítězů, v konkurenci dalších dvou psů si odnesl hodnocení Výborný 1, CAC a započal tak čekatelství Českého Grandšampiona.Troufám si říct, že Crazy jde ve šlépějích svého otce TAPa (Táltose Köfalmenti). Za perfektní předvedení v kruhu děkuji Dášce Munžilové a za foto Karlovi Vadlejchovi ;) Velká gratulaci posíláme páníčkům !

561300_416640881774763_292220978_n.jpg DEX Tajemství Karpat byl  přihlášen do silně obsazené mezitřídy, z celkově 12 psů získal hodnocení Výborný a splnil i další podmínku chovnosti při výběru do chovu získáním Kandidáta chovu :) Gratulujeme ;)

542196_515205861881492_1749863811_n.jpg DRAGA Tajemství Karpat   byla přihlášená v mezitřídě, kterou posuzoval Ing. Vlasák. V konkurenci osmi přihlášených fen  získala hodnocení Výborná 3. Gratulujeme ;)

Na Oblastní výstavě v Buchlovicích 21. září 2013 úspěšně prezentovali naši chovatelskou stanici odchovánci DITA a EKI. Maďarské ohaře zde posuzoval rozhodčí Josef Němec (CZ).

dsc_1556.JPG EKI Tajemství Karpat spolu s Veronikou zažili svoji výstavní premiéru a získali tak nové zkušenosti z tř. štěňat. Pětiměsíční EKI se panu rozhodčímu líbil a získal od něj hodnocení perspektivního pejska, správně se vyvíjecího a hodnocení Velmi nadějný 1.  Gratulujeme ;)

dsc_1699.JPG DITA Tajemství Karpat  získala v mezitřídě pěkný posudek a hodnocení Výborná 1, Vítěz třídy a  následně v konkurenci další fenky i Oblastního vítěze. Gratulujeme ;)

Na tuto výstavu byl přihlášen i další náš odchovánek Fram Tajemství Karpat,

p1140418.jpg bohužel nešťastnou náhodou ho zranil v psí školce starší pes.  Fram se nyní léčí u specialisty MVDr. Snášila v Brně se zlomenilou prstu na přední pacině.  Posíláme pohlazení a držíme palečky, aby se pacina rychle hojila.

Chtěla bych poděkovat i majitelům FREDY Tajemství Karpat, která se svoji rodinou přijela na výstavu podívat, bohužel už nestihla posuzování, ale moc ráda jsem je viděla. Freda je malá čiperka, překupující temperamentem, že by po máme Hakimě ? :)  Ukázat se přišla i EZRA Tajemství Karpat, která je v Buchlovicích doma.  EKI, EZRA i FREDA  se vyvíjí vzhledem k věku, přezubují a je vidět, že se jim jejich páníčci věnují, za čož ji patří můj velký dík !

A na závěr posíláme velkou gratulaci  TAPovi (Táltos Köfalmenti) který je otcem našich štěňátek vrhu C a F.

1095070_518834194856807_1449916563_n.jpg Tapík se svoji paničkou Luckou v srpnu bodovali na SUMMER NIGHT DOG Shows ve Splitě. Tapík v silné konkurenci získla CAC, CACIB a BOB a pyšní se tak  Chorvatským šampionem ! A další šampionát který TAP dokončil je  šampion RAKOUSKA , který dokončil na IHD Tulln, když v třídě pracovní získal CACA. Oprávněně se tak Tapík řadí mezi Multišampiony :) V  tomto okamžiku je Tap šampionem pěti států ! Jsme na něj moc pyšní a věříme, že nejen Crazy ale i další půjdou ve stopách svého táty :)

Podle zpráv, které mám se s našimi odchovánky můžete osobně setkat na mezinárodní výstavě v Praze a Bratislavě :)  V Bratislavě bude mít svoji premiéru i naše nová naděje Dafné, ale o té zas příště ;)