DUOCACIB 2015

DUOCACIB 2015

9.2.2015 Kategorie Ostatní, Výstavy

Tajemství slavilo úspěchy na výstavě DUOCACIB Brno 2015

DSC_3232

z levé strany Dafné, Dita TK a Fram TK

Naši chovatelskou stanici zde úspěšně prezentovali v silné konkurenci dva odchovánci, Ch. DITA Tajemství Karpat - dokončila svůj druhý šampionát a stala se šampionkou CZ, Ch. FRAM Tajemství Karpatkandidát českého šampiona. Naše  Ch.DAFNÉ Boglarca  dokončila hned 2 šampionáty a stala se tak Junior šampion CZ a šampion CZ.  A přidala čekatelství šampiona ČMKU a  čekatelství  Interšampiona!

Moc si vážím českých šampionátů, kterých jsme dosáhli, neboť v dnešní době při velké konkurenci , která  v Čechách v plemeni je, není lehké je získat.  Výsledky a foto níže ;) 

BOG 4 Dafné

Dafné – BOG 4 VII. skupina FCI

 

Naše výsledky neděle 8.2.2015, rozhodčí : P. Navrátil  (CZ)

Ch. FRAM Tajemství Karpat – mezitřída – V1/2, CAC

Ch. DITA Tajemství Karpat – tř. pracovní – V1/3, CAC, R. CACIB

Ch. DAFNÉ Boglarca – tř. šampionů – V1/2, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB !!  a v závěrečných soutěžích o nejhezčího ohaře krásné 4. místo  – BOG 4  !!!

Naše výsledky  sobota 7.2.2015 , rozhodčí:  W. Burski  (PL)

mezitřída -  Ch.FRAM Tajemství Karpat – V2/3,  R. CAC

tř. pracovní -  Ch. DITA Tajemství Karpat – V2/4

tř. pracovní Ch.DAFNÉ  Boglarca -  V1/4, CAC

 Děkuji našim odchovánkům za výbornou prezentaci Tajemství a za skvělou společnost během celého víkendu <3  Zvláštní poděkování patří kamarádce Jitce od Montyho, která nám poskytla zázemí, Jirkovi za fotky (ke shlédnutí  TADY  ) i podporu až do konce a  Soňi Sehnalíkové za handling v závěrečných soutěžích. Dííky !  Byl to víkend milých setkání, rozhovorů i nových zkušeností, které mně zas posunuly vpřed.  Gratulace všem zúčastněným !!