Dafné GRAND šampion SK

Dafné GRAND šampion SK

18.3.2015 Kategorie Výstavy

Trošku se spožděním přidáváme zprávičku o skvělých výstavních úspěších naší DAFNÉ  na výstavách v Nitře.

DSC_3147

Dafné během třech dnů potvrdila  své výjmečné kvality a v silné konkurenci se vždy stala vítězkou ve své třídě a ziskala GRAD ŠAMPIONA SLOVENSKA, a to vše během jednoho víkendu!

 

V pátek  27.2. 2015  zabojovala na  CHAMPION of CHAMPIONS Victory Show, kde od rozhodčí S. Vretenič, v konkurenci dalších třech fen ve třídě šampionů získala tituly Výborná 1/4, CAC, Victory Winner  !!

V sobotu 28. 2. 2015 na mezinárodní výstavě NITRAWA CUP v  třídě šampionů, kde posuzoval J.Jursa ze Slovenska  opět hodnocení  Výborná 1/4, CAC, CACIB, BOS  !!

V neděli 1.3. 2015 na mezinárodní výstavě  NITRA WINNER v třídě šampionů  své úspěchy z předešlých dní potvrdila a od rumunského rozhodčí  lonescu Augustina získala tituly Výborná 1/4, CAC, CACIB, BOS  !!!

Dafné tak nejen, že získala během jednoho víkendu  Grand šampiona, ale přidala další čekatelství na Interšampiona !!

Konkurence z nás moc velkou radost neměla, ale potěším ji zprávou, že do výstavních kruhů se chystáme zas až na podzim, kdy plánuje výstavu v Rakouském Tullnu ;)   Bohužel fotky z výstav nemám, neboť jsem se věnovala Dafné a svým přátelům u kruhu. Všem kteří nám drželi palce a přáli štěstí, moc moc děkuju ! Poděkování patří i naší kamarádce Jitce, která s námi osobně sdílela radost z vítězství.  Posílám velkou gratulaci všem úspěšným ;)