Čas loučení

Čas loučení

13.7.2013 Kategorie Ostatní

 

dsc_1054.jpg

Nastal čas loučení a  odjezdů štěňátek do svých domovů. První do nového domova odcestoval Frigo, který našel svoji rodinu a domov na Moravě v Henčlově. Jako druhý odcestoval „modrý“ pejsek Forest, který našel nový domov v Čáslavi. Forest s námi cestoval do nového domova, kde na něj na chalupě čekala celá rodina. Forest má už zkušené páníčky, úžasné lidičky, kteří  maďarského ohaře měli. Cestu do nového domova zvládl na jedničku a i první zprávy z nového domova byly že první noc zvládli výborně. V neděli se na nejdelší cestu, do svého domova v Belgii vydal „šedý“ Fargo, který bude patřit do rodiny ChS Alfa Pogo //www.vizsla.be/. Lukáš vezl pejska do Prahy a odtud  pak už Fargo odcestoval se svým chovatelem.

Další, kdo se vydal na cestu do nových domovů byli tři fenečky, „žlutá“ fenečka Funny, která našla svoji paničku v Českém Těšíně. Jistě o ní hodně uslyšíme, v plánu mají agility a i výstavu  :)  Ve čtvrtek odcestovala do Brna „oranžová“ Freda. Holky mají v plánu Oblastní výstavu v Buchlovicích, moc se na ně těšíme ;) a v sobotu si pro  „červenou „ Feebee přijela Adélka z Jihlavy. V rodném pelíšku tak zatím zůstává Fram a Fergie, kteří čekají až se jim páníčci vrátí z dovolené.  Do galerie jsem přidala fotky trojlístku. Které naleznete TADY 

Štěňátkům přeji hodně hezkých okamžiků se svými páníčky a páníčkům v začátcích hodně trpělivosti a pevných nervů ;)  Těším se na zprávy i fotečky a když budete potřebovat volejte nebo pište !